Фогел е Ѕид 3345 Полно работно Движење ТВ Ѕид за 40-65 инчен Телевизори | Max. 66 lbs (30 кг) | Swivels до 180º | Tiltable | ТВ Ѕид | Max. VESA 600x400 | Универзална Компатибилност
  • Ново

Фогел е Ѕид 3345 Полно работно Движење ТВ Ѕид за 40-65 инчен Телевизори | Max. 66 lbs (30 кг) | Swivels до 180º

DEN 5999.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА СО ТВ ПЛАНИНАТА ИНСТАЛАЦИЈА СТАН : ТВ Планината Водич стан (Android & i OS) ве води низ процесот на инсталирање на вашиот ТВ монтажа и ви помага да го најдете совршениот позиција на ѕидот.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Целосна Движење ЅИД 3345 Smart TV планината овозможува практична поместување на 20° (подолу), swiveling до 180° (лево и право) и продолжување на 22 инчи.КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ МОДЕЛИ : ТВ ѕид може да се користи и инсталиран со сите уреди (брендови) од 40-65 инчи без никакви проблеми.Идеален за Паметни Телевизори, HDTV, 4 K, LCD, Плазма, OLED, LED.TV протезата со вртење на функцијата за тв приемник до 30 кг На ЅИД 3345 целост предлогот ТВ ѕид е многу популарна.ЅИДОТ 3345 е погоден за безбедно монтирање на буквално секој модел на ТВ, од 40" до 65" (101-165 cm), на ѕидот.Максималниот агол на вртење е 180° max.поместување агол е 20°.Исто така, се достапни во бела боја.Вашиот ТВ се движи во сите правци Монтирање на ТЕЛЕВИЗОРОТ на ѕид со целосна движење ЅИД ТВ заградата за најдобар поглед на вашиот ТВ од било каде во собата.Вие едноставно се претвори во ТВ кон вас.Вие никогаш повторно мора да се грижите за досадни рефлексии.Со ЅИДОТ полно работно движење ѕид, може да се претвори вашиот ТВ за да го било која саканата позиција.ЅИДОТ 3125 поддржува Телевизори кои се движат од 19" 40" (48 -102 cm), тежина до 15 килограми.Речиси било која ТЕЛЕВИЗИЈА, од 32" 55" (81-140 cm) и тежина до 20 кг, може да се монтира на ѕид со ЅИД 3225. ЅИДОТ 3325 е погодна за монтирање на Телевизори кои се движат од 40" до 65" (101-165 cm), тежина до 30 кг.Се претвори да 120º и навалување до 20º.ЅИДОТ 3145 поддржува Телевизори кои се движат од 19" 40" (48 -102 cm), тежина до 15 килограми.Речиси секој ТВ, кои се движат од 32" 55" (81-140 cm) и тежина до 20 кг, може да се монтира на ѕид со ЅИД 3245. ЅИДОТ 3345 е погодна за монтирање на Телевизори кои се движат од 40" до 65" (101-165 cm), тежина до 30 кг.Се претвори да 180º и навалување до 20º.ЅИДОТ 3145 поддржува Телевизори кои се движат од 19" 40" (48 -102 cm), тежина до 15 килограми.Речиси секој ТВ, кои се движат од 32" 55" (81-140 cm) и тежина до 20 кг, може да се монтира на ѕид со ЅИД 3245. ЅИДОТ 3345 е погодна за монтирање на Телевизори кои се движат од 40" до 65" (101-165 cm), тежина до 30 кг.Се претвори да 180º и навалување до 20º.