ORYOUGO Црн Мермер СТП Помине Уметност Рака Перница со Стилски Свитлива Табела Мат Помине Сликарство Рака Остатокот Носителот Мека Кожа Зглоб Подлога Салон за Убавин?
  • Ново

ORYOUGO Црн Мермер СТП Помине Уметност Рака Перница со Стилски Свитлива Табела Мат Помине Сликарство Рака Остатокот

DEN 381.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилски мермерна текстура шема, носат-отпорни, и лесен-за-чистење на СТП кожа, удобен и преносливо количка за перница.Тоа може да се користи за долго време.Таа има добра еластичност и долгорочни нокти маникир без деформација.Доволно големи да се одржи мат повеќето нокти tools.Во процесот на нокти, избегне прашина летање.Рака перница има скриен патент, кои може да се расклопуваат и чисти со отворањето на патент, тоа е удобен и хигиена.Поставете на 1 мермер табела мат и 1pc рака перница.Црна и бела боја се достапни за вас да се избере.Се позадина за фотографирање на вашите нокти модели и накит, кој е многу примамливо.Добар нокти алатка за почетници и професионални салон употреба, ноктите обука, ноктите уметноста дисплеј, итн.Тоа е мора да се има алатка за нокти и љубители на модерен дами.Стилски мермерна текстура шема, носат и отпорни на нечистотија и лесен за чистење, стилски и едноставни модели, убава и елегантна.Мека СТП и сунѓерот материјал со висока еластичност обезбедува удобност за нокти третман и нокти.Монтажни дизајн, може да ги перница покрие и внатрешниот сунѓерот одделно.Компактна и лесна тежина перница, лесен за користење, сите што треба да направите е да поставите вашата раце на перница директно.Професионални помине уметност производ, погоден за нокти салон, помине уметност училиште, колеџ, на големо, помине уметност уметник и лична или домашна употреба, итн.

Material:
PU
Color:
White, Black
Size:
Pillow:
25 x 15 x 9 cm / 9.8 x 6 x 3.5 in
Mat:
38 x 29 x 0.6 cm / 15 x 11.5 x 0.2 in
Package Included:
1 Pc Hand Pillow+1Pc Nail Art Mat :