ABTSICA PS5 Безжичен Контролер Полнач, USB Контролер Станица за Полнење на обвинителна Клупа за DualSense 5 со LED Светло Gamepad Контактирајте со Двојно Полнење Стојат Playstation 5 Ста?
  • Ново

ABTSICA PS5 Безжичен Контролер Полнач, USB Контролер Станица за Полнење на обвинителна Клупа за DualSense 5

DEN 1140.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тенок Преносни - На Станица за Полнење Изглед Е Стилски И Ултра-Тенок, Многу Удобен За Носење.Едноставно Поставување На Контролор На Полнење На Обвинителна Клупа За Полнење И Да Ги Преземат Контролер Се Исклучува Кога Не Се Во Употреба.Ви Овозможува Да Безбедно Чување И Задолжен За Две Ps5 Контролори Истовремено;Како Се Справи Со Складирање Седиште Кога Нема Полнењето;Тоа Е Простор За Заштеда На Енергија Која Им Овозможува На Играта Конзола Да Се Користи Безбедно Во Вертикална Положба.Интелигентна Заштита : Вграден-Во Заштита На Чип, Совршен Над-Бесплатно, Над-Испуштање, Во Текот-Температура, Во Текот-Напон, Над-Струја, Во Текот Коло Заштита Функции, Повеќе Безбеден И Сигурен.Led Индикатори : Led Светла Јасно Укажуваат Во Предниот Дел На Екранот Кога Полнењето Е Завршено; Зелено Светло Членки На Ps5 Контролер Е Наплатен Завршен, Црвено Светло Држави Кога Се Полни.Интимни Услуги На Клиентите Ако Наидат На Проблеми При Користење Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш, Ние Ќе Бидеме Среќни Да Ви Обезбеди Со 24-Часовна Услуга За Клиентите, Со Цел Да Се Обезбеди Со Најмногу Задоволително Решение. 1.Овој Usb Полнач Станица, Обезбедува Лесен И Брз Начин Да Се Наплатат И Да Ги Чувате Вашите Ps5 Контролори Securely2.Уживајте Во Вашиот Гејмерски Време : Дали Сакате Да Го Користите Дома Или На Забава Во Центар, Ова Полнење Dock Е Совршен Избор.Само Земи Вашиот Контролори И Забавувајте Се Со Вашите Friends3.Идеални За Зачувување на Место За Чување на Вашиот Контролори Во Полначот Кога Не Сте Playingproduct опис : 1. Производ во боја : black2. Материјал : ABS3. Тоа може да се наплаќаат 2 PS5 контролори во исто time4. Со индикатор за светло на предната страна, црвено светло кога полнење, сина светлина по целосна charge5. Вклучува USB на ТИП-C полнење cable Notice : 1.Поради Светлина И Компјутерски Монитори, Боја Може Да Се Разликуваат Slightly2.Ве молиме Овозможи 1-2cm Мерење на Разликата се Должи На Прирачник Measurement3.За Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Производи Или Услуга, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Секогаш Се Одговори Во Рок Од 24 Часа И Да Ви Обезбеди Најдобра Услуга На Клиентите.