ORIENS'TELLA frankincense клима уред 03
  • Ново

ORIENS'TELLA frankincense клима уред 03

DEN 1876.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На frankincense, климатизери доведе лаванда, а б.Нафта-врз основа на синтетски сурфактант, а нафтени.Дури и ефективна Argan како козметички масло, includi.ORIEN'STELLA (Orientase Стела) е, поправка прстен ботанички за нега на коса бренд кој е направен во согласност со губење на квалитетот на Азијците.Органски масла, растителни екстракт, со фузија на растенијата добиени хемиски компоненти беа внимателно избрани и чиста растителни состојки како што арома масло, не само нежна за кожата и скалпот, е повеќе покачена серија на reproducibility на коса стил.Додека се држат до жуборот и текстура, оштетување на поправка, навлажнувачки, е за нега на коса за да се создаде "коса кои се населиле само измијте" во извршување на сите како што скалпот грижа.