IR Камера, 3.5 Инчен 2.4 GHz Безжична Технологија Бебе Монитор за Бебе за Дома
  • Ново

IR Камера, 3.5 Инчен 2.4 GHz Безжична Технологија Бебе Монитор за Бебе за Дома

DEN 1032.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двонасочна аудио повик, моќна и стабилна инфраред ноќ 4 изградена-во фиксна lullabies, осветленост и јачината на звукот може да биде прилагодена според вашите потреби. 2x зголемување, дигитален зум, да гледате слики повеќе од јасно и внимавајте на вашето бебе повнимателно. 3,5-инчен LCD монитор и 2.4 GHz безжична технологија, зачестеноста подрипнувајќи и дигитална технологија за енкрипција може да се обезбеди безбедна и сигурна конекција.Далечински управувач за камера ротира 355 ° хоризонтално и 120 ° вертикално да се осигура дека секогаш може да се види бебето јасно од кој било агол.Опремена со сензор на температура, вклучувајќи висока и ниска температура аларм.Функција : 1. 3,5-инчен LCD монитор и 2.4 GHz безжична технологија, зачестеноста подрипнувајќи и дигитална технологија за енкрипција може да се обезбеди безбедна и сигурна конекција.2. Далечински управувач за камера ротира 355 ° хоризонтално и 120 ° вертикално да се осигура дека секогаш може да се види бебето јасно од кој било агол.3. 2x зголемување, дигитален зум, да гледате слики повеќе од јасно и внимавајте на вашето бебе повнимателно.4. Двонасочна аудио повик, моќна и стабилна инфраред ноќ 4 изградена-во фиксна lullabies, осветленост и јачината на звукот може да биде прилагодена според вашите потреби.5. Опремена со сензор на температура, вклучувајќи висока и ниска температура аларм.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Monitor Color : Прикажува како Picture Material : ABSFrequency : 2.4 GHz Digital Modulation Метод : GFSKTransmission Моќност : Максимална 18dbm Transmission Опсег : Прибл. 300м/984.3 ft (Непречен Државата)Следи : Резолуција : 320 x 240 @ 20fps Battery : Li-ion Polymer 3.7 V, 1200mah(Вклучени)Камера : Сензор : 0.3 ПРАТЕНИК Cmos Minimum Осветлување : 0lux (ir За)Ноќта Растојание : Прибл. 15ft (5m) Пакет Листа : 1 x 1 x Display 2 x Напојување 1 x Заградата 1 x Прирачник .

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Monitor
Color:
Shown as Picture
Material:
ABS
Frequency:
2.4GHz Digital
Modulation Method:
GFSK
Transmission Power:
Maximum 18dbm
Transmission Range:
Approx. 300m/984.3ft (Unobstructed State)
Monitor:
Resolution:
320 x 240 @ 20fps
Battery:
Li-ion Polymer 3.7V, 1200mah(Included)
Camera:
Sensor:
0.3MP Cmos
Minimum Illumination:
0lux (ir On)
Night Distance:
Approx. 15ft (5m)
Package List:
1 x Camera  :
1 x Display  :
2 x Power Supply  :
1 x Bracket  :
1 x Manual  :