Smallma Голем Капацитет Облека Складирање Торба со Засилен Рачки, Густа Ткаенина, што се Користи за Облека и Постелнина, Свитлива и Перат, Лепенка, Сива
  • Ново

Smallma Голем Капацитет Облека Складирање Торба со Засилен Рачки, Густа Ткаенина, што се Користи за Облека и

DEN 708.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Голем капацитет : големината на секој складирање торба е 40*40*63cm/15.7*15.7*24.8 инчи, а капацитетот е 30 литри.Пространа простор можат да се приспособат разни облека. ★Високо-квалитетни материјали : складирање кутија е направен од високо-квалитет, без мирис три-композитен слој не-плетени ткаенини, што може да се промовира вентилација и заштита на вашите зачувани објекти. ★Здрав рачка : На парапети на двете страни на складирање кутија лесно може да се пресели и се става во корисна место. ★Сестраност : складирање торба во собата може да се користи во гардероби или cloakrooms, и е исто така добар избор за универзитетот спални, lofts, и спални соби.Тие се само крпа кеси без метал поддршка внатре, и тие се многу лесно да се свитка во фиоките или кабинети за да се зачува простор. ★НАШАТА ПОСВЕТЕНОСТ : 100% задоволство и враќање на средствата.Ако имате било какви прашања, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Барање за нашиот бренд име, внесете нашата продавница и да видиме повеќе производи.Име : Облека складирање кутија Материјал : Платно Големина : 40 * 40 * 63cm / 15.7 * 15.7 * 24.8 Карактеристики : свитлива и перат Цел : Складирање за менување на облека Пакетот вклучува : 1 X складирање торба Забелешка : прирачник за мерења на локации, може да биде грешка од 1-2cm, предмет на вистински производ.