SUNWEII Универзална Скок Товар Кошница со 440 Капацитет, Автомобил Врвот Багаж Носителот на Превозникот SUV Складирање Алуминиум Автомобил Врвот Hitch Монтирани Товар на П
  • Ново

SUNWEII Универзална Скок Товар Кошница со 440 Капацитет, Автомобил Врвот Багаж Носителот на Превозникот SUV

DEN 16560.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.【440 Lbs Капацитет Покривот Товар Кутија】- Max оптоварување на crossbars достигне 200kg / 440 Lbs, им овозможува на корисниците да се добие доволно работи за време на долгите патувања.Ослободи простор во вашето возило со покрив рек товар кошница што безбедно.Различни димензии, можете да изберете она што ви треба. (големина се однесуваат на големината на табелата). 2.【Алуминиум Покривот Рек】- Тешки Изградба автомобил врвот превозникот е Направен од алуминиум, вода-доказ и анти-корозија.држи се совршени перформанси во сите weathers. 3.【Возило Товар превозници】- Одлично Лесна прилог не бара дупчење или сечење.Само слајд и заклучување на претходно поставените позиции на акции ленти. 4.【Ултра-Тишина Возило Товар Превозници】-заеднички на овој бар е стабилна по инсталацијата.Таа има нула патот на бучава во текот на патувањето, и дефинитивно нема да влијае на километражата.Совршен Автомобил Врвот Багаж Држачот за влечни дополнителен товар кеси, кампување опрема , багаж и повеќе. 5.【Скок Товар Кутија Одговара на Секое Возило】- Автомобил горниот носач дизајниран за секое возило,се на товар торба на парк, плажа, на спортски план, или на било кое место треба да биде storaged,Работи на СИТЕ возила со багажник, погоден за автомобили, комбиња, спортски автомобили,итн.Алуминиум Двоен Слој Покривот Рек Кошница Фах Багаж Товар на Превозникот Спецификација : Име на Производ : покрив рек/Двоен Слој Покривот Рек Кошница/покривот рек кошница/покривот рек товар carrier Color : Црна/sliver Material : Алуминиум Alloy Roof Рек Големина (LXW) : 127 X90cm (50 X35.4inch) 9.8 KG140 X100cm( 55 X39.3inch) 10.5 KG160 X100cm( 62 X39.3inch) 11 KGWeight Капацитет : 200kg / 440 Lbs Placement на Возило : Roof Fits : Универзална одговара за сите автомобили, каравани, приколки и etc Package се Вклучени : 1 X Покривот Rack1 X Сет на потребни алатки included Note : 1. Ве молам, разберете дека се должи на светлината и на екранот разлика, објектот е вистинска боја можеби малку поинаква од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.3. Не доаѓа со упатства за инсталација.Ве молиме контактирајте со сервисот ако ви треба било каква помош.4. Само производ наведени во насловот и описот е на продажба, НЕ се вклучуваат било што друго.

Product Name:
roof rack/Dual Layer Roof Rack Basket/roof rack basket/roof rack cargo carrier
Color:
Black/sliver
Material:
Aluminum Alloy
Roof Rack Size (LXW) :
127X90cm (50X35.4inch) 9.8KG :
140X100cm( 55X39.3inch) 10.5KG :
160X100cm( 62X39.3inch) 11KG :
Weight Capacity:
200kg / 440Lbs
Placement on Vehicle:
Roof
Fits:
Universal fit for all cars, caravans, trailers, and etc
Package Included:
1X Roof Rack :
1X Set of necessary tools included :
1. Please understand that due to the light and screen difference, the item's real color maybe slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3cm differences because of the manual measurement. :
3. Doesn't come with installation instructions. Please contact the customer service if you need any help. :
4. Only the product mentioned in title and description is for sell, NOT include anything else. :