7763 - Пластични Складирање Организатор Бин со Рачки за Плакари, 2 Пакет – Јасно – MN53
  • Ново

7763 - Пластични Складирање Организатор Бин со Рачки за Плакари, 2 Пакет – Јасно – MN53

DEN 1718.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив BPA и Хлор слободни да се загрози-отпорна пластика; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Заострените дизајн; Внатре дното 9.2" x 7.2"; Врвот на полето 10" x 8" x 7.75" висока.