Ikan 22-инчен Елита Универзална Големи Таблета Teleprompter за Површинска Про & iPad Про, Зрак Splitter 70/30 Стакло w/Далечински (PT-Елита-ПРО-РК) - Црна
  • Ново

Ikan 22-инчен Елита Универзална Големи Таблета Teleprompter за Површинска Про & iPad Про, Зрак Splitter 70/30

DEN 17976.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Поддржува поголеми i Pad, Android, и Windows таблети; Елита далечински компатибилен со i OS и Android само (на софтвер од трети лица).Работи со Apple i Pad Про и Microsoft Surface Pro таблети.Количка за стакло рамка.Брзо ослободување baseplate, 15mm род основа за флексибилност и леснотија на користење.Една година Производителот.