suptek Планината Универзална Конзолни Табела Врвот на Пиедесталот ТВ Стои со Заградата за 32-55In Телевизори Има 40kg Max. VESA 400x400mm Висина Прилагодливи Планината TS001-02
  • Ново

suptek Планината Универзална Конзолни Табела Врвот на Пиедесталот ТВ Стои со Заградата за 32-55In Телевизори

DEN 2399.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【КОМПАТИБИЛНОСТ】- На Suptek ТВ стојат има 32-55 инчен Телевизори и тежина до 40kg.VESA : 100 X100mm да 600x400 mm.Вклучува : 100x100mm, 200x100mm, 200x200mm, 300x300mm, 400x200mm, 400x400mm. 【ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВОСТ】- 3 позиции за да се излезе во пресрет на различните со гледање навики и ТВ големини.Издржливи елегантен дизајн, со калено стакло база дебелина 8мм калено стакло база на мерење 425mm x 260mm. 【ИЗДРЖЛИВОСТ и БЕЗБЕДНОСТА】- Вклучени се користи за да се поврзете ТВ и ѕид за да го добиете вашиот ТЕЛЕВИЗОР монтирани повеќе stably.Жица клип помага да се организира неуредна кабли.Вклучени челик безбедност жица користи за посилна врска од ТВ и дрво студ, бетон или на ѕид од тули. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】- Универзална ТВ застане/база tabletop застане да се качи на вашиот ТВ и AV компоненти на центар за забава или биро/табела.Нашиот производ доаѓа заедно со лесен за употреба упатството за брза и лесна инсталација со приклучоци се предвидени.Инсталирајте го ТВ стојат без никакви проблеми. 【ПАКЕТ & сервисот】- 1 x ТВ Стои со Стакло База (Црна), 1 x Монтажа Хардвер Комплет, 1 x Прирачник за Корисникот.Нашите ТВ стојат вклучува пријателски услуги на клиентите, ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата услуга по продажбата тим секогаш понуди најдобро решение во рок од 24 часа.