NSWD Лицето за Нега на Преносни Кислород Инјектирање Atomization Airbrush Хидратантна Нега на Кожата Спреј Пиштол
  • Ново

NSWD Лицето за Нега на Преносни Кислород Инјектирање Atomization Airbrush Хидратантна Нега на Кожата Спреј Пиштол

DEN 2208.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок притисок на вбризгување, може да се инјектираат чиста кислород и активни хранливи материи во кожата, можат да бидат подобро се апсорбира од страна на клетки на кожата.Ефективно подобрување на сува кожа, да го прилагодите тонот на кожата нерамна и unclog блокира порите.Ублажување на cuticle, се намали порите и нечистотија на кожата во длабочина е ослободен повеќе лесно.Висок навлезат капацитет, да го промовира апсорпција на хранливи материи решение, го надополнува влага и затегнете кожата.Нема игла дизајн, нема потреба од операција на поправка, практични и безбедно да се користи.