CEC Индустрии EF33RL 12V Тешки 3-Pin Електронски Flasher Реле за ЛЕР и Блескаво Светилки (1-Pack)
  • Ново

CEC Индустрии EF33RL 12V Тешки 3-Pin Електронски Flasher Реле за ЛЕР и Блескаво Светилки (1-Pack)

DEN 346.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешки 3-Prong, Круг Пластични Електронски Flasher 12 V 300 W 0.1-25 A Трајни на 600 Живот Часа.OE (Original Equipment) Производителот со докажана сигурност.CEC осветлување производи се ДОТ во согласност и ги исполнуваат или надминуваат SAE стандарди.Компатибилен со ЛЕД и Блескаво Светилки; Променлива Оптоварување Спектар 0.1 А до 25 A Самостојно се Прилагодуваат за да Светилка Нерешено.Апликации вклучуваат : превенција на трепка брзо се претвори сигнали, панел индикатор за автомобили и мотоцикли.LED FLASHER.