FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ретро Креативни Хартија/Европски Додатоци за Или Кујна Кула Закачалка
  • Ново

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Ретро Креативни Хартија/Европски Додатоци за Или Кујна Кула

DEN 2342.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само избришете со мека, влажна крпа. ♥*Инсталација : удирање. ♥ Предмет : Погоден за спални соби, бањи, умивалници, хотели, плакари, кујни, итн. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро. ♥Мултифункционален крпа Бар : Планината тоа во бања,Спална соба,Кујна,Канцеларија,Бар,Работилница,Градина барака или на други места,Може да се откажам различни пешкир,Бања крпи и облека или мали објекти.Инсталација на владата : Drilling Surface Технологија : Бакарна жица Drawing The големината на производот е прирачник за мерење.Таму може да биде грешка на 12 cm Modern дизајн и фини детали додадете нова живост на вашата бања додатоци со појавување на опции за тапа, туш главата и бања.