SDKFJ Куче Кревет Душеци Куче Материјали Кревет Kenel Четири Сезони Милениче Мат Мачка Гнездо Зима се Задржи Топло 0929
  • Ново

SDKFJ Куче Кревет Душеци Куче Материјали Кревет Kenel Четири Сезони Милениче Мат Мачка Гнездо Зима се Задржи

DEN 2090.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На мека површина материјал обезбедува неверојатно допир на вашето домашно милениче чувствителни канџи, што ги прави удобно кога се повлекува на мат, и едноставно ужива во богата храна.Мека пот-апсорпција : се усвојува високо квалитетни микрофибер дизајн, апсорбира повеќе вода отколку обичните вратата душеци, и суши побрзо.Материјали со висока апсорпција на вода се исто така погодни за урина влошки.Не се лизга водоотпорен назад штити вашиот дрвени кат од непотребни гребнатини и поплави, што го прави најдобро мат за вашиот симпатична миленичиња!.Машина перат за секој напорно домашно милениче родител.Едноставно и слатко дизајн, само стави рампа во машина да се исуши.Повеќе функции : водоотпорен функција, два удобни се отстранува заштитните ракави и гумени линии, лесен за употреба и е лесен за одржување.