XJJZS Полица Бања Туш Caddy Организаторот за Кујна Бања Агол Полици Туш Caddies
  • Ново

XJJZS Полица Бања Туш Caddy Организаторот за Кујна Бања Агол Полици Туш Caddies

DEN 1874.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставна и практична, погоден за повеќето површини, е прв избор за повеќето домашни елегантност и декорација.Избраните материјали, фрли се од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, високо квалитетни, трајни и ' рѓа-доказ.Лесен за инсталација, делови се вклучени во пакетот, и без дамки ќе бидат оставени по демонтажа.Класичен дизајн, едноставен и практичен стил, донесе убави бои за живот.Алуминиум Бања Полица Бања Ѕид Виси Предмети Полица Елоксирани Трајни ' Рѓа И Анти-корозија Мултифункционален Креативни Декоративни Рек。.Име : Бања shelf Material : Алуминиум alloy Colour : Black Surface Технологија : Anodizing Product Size Length : 370mm/14.5 in Spacing со ѕид : 100mm/3.9 in Weight : 1093g Package се Вклучени : 1* полица.