Научете Добро E0267 Тема Глави - Вонземјани
  • Ново

Научете Добро E0267 Тема Глави - Вонземјани

DEN 2107.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производителот гаранција може да не се применува.Провира е популарна и основни активност која помага во развивање на фината моторика вештини, како и од суштинско значење рака-око координација.Овие шармантни ликови додадете сосема ново ниво на ангажман и интерес како можете да ги даде кадрава whirly коса!.Стенд овозможува две нивоа на тежина.Сет вклучува : 2 Нишка Глави, 1 Стојат и 4 Цветен Laces.Постојат многу алкохол активности за да се најде, но ниту еден доста како Овие!Овие дрзок ликови се доволно голема за да им даде на децата нешто за да се држат со една рака, како тие чипка со други.За оние деца само на почетокот или се соочува со предизвикот на рака координација око, не е корисна став; овозможување да чипка со двете раце и се погледне околу назад!Како што успешно ќе го положат цветен laces низ дупки, децата ќе бидат среќни да се види луди коса тие ги креирале.сет вклучува : 2 нишка глави, 1 стојат и 4 цветен laces.