Видео Кабел PL-1500 AC Schuko Моќ Кабел со firgure 8 C7 IEC Кабелот за Напојување HiFi AMP/CD Мрежа Schuko Моќ Кабел Лесен за Инсталација и Лесен за користење (Боја : НИ Power Plug, Должина : 3m)
  • Ново

Видео Кабел PL-1500 AC Schuko Моќ Кабел со firgure 8 C7 IEC Кабелот за Напојување HiFi AMP/CD Мрежа Schuko Моќ

DEN 1048.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

HI-END D506 НИ AC Кабел со firgure 8 C7 IEC кабелот за Напојување hifi AMP/CD Електрична Енергија Кабел.надворешен дијаметар : 12.5 mm.должина : задолжителен.приклучок : ЕУ/САД верзија(ЕУ Верзија, ние ќе се користи Злато Позлатен транспарентен верзија,месинг столбови).пакет : 1 Piece.