Бебето Плаче Алармот, Ноќно Ноќ Визија Бебе Монитор 100‑240V Мерки на Собна Температура Бебе Камера за H(Transl)
  • Ново

Бебето Плаче Алармот, Ноќно Ноќ Визија Бебе Монитор 100‑240V Мерки на Собна Температура Бебе Камера за H(Transl)

DEN 1411.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нема несакани екранот светат кога следење камери од вашата спална соба ноќната.7 V литиум батерија 750m ACamera : DC 5 VImage Сензор : CMOSResolution : 1920x960 Working Температура : -10 до 50℃Применливи Средина : Indoor Minimum Illum. Им се овозможи на владата и на дигитален екран ќе спиење додека не звучни сигнали откриен.Нема несакани екранот светат кога следење камери од вашата спална соба ноќната.Наместете аларм во следи прилагодувањата за будење.Две начин воки токи режим ќе повик и дозволете двојно зборува од говорникот.Можете да ги користите повеќе функции, ве молиме прочитајте го упатството.Функција : 1.По поврзувањето, можете да го види бебето за камерата во реално време.Расадник камера радио копче работи lullaby музика.Употреба на cordless следи патување clip (не се вклучени) за најдобар пристап во текот на денот и полнење на бебе монитор на вашиот кревет во текот на ноќта. во кам врвот мерки на креветчето или на собна температура за да бидете сигурни дека вашите бебиња се удобно во лето или зима.Наместете аларм во следи прилагодувањата за будење.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Monitor Material : ABSPlug Напон : 100-240 VPower Набавка : Приемник : Вграден-во 3.Како да го Користите : На екранот е обвинет пред употреба, и на екранот и камерата, автоматски се компатибилни и поврзани по моќ е вклучен. Долги бебе следи будното око на вашето дете од било каде во вашиот дом (па дури и може да работи кратко растојание надвор).Сигурен 2. 【Ноќ 】Бебето Камера Ноќ бебе монитор батеријата е дизајниран да се управува целиот ден.Изградена во бебе монитор ноќ систем ќе ја активирате кога оптика смисла на слаба светлина. 【Мерки на Собна Температура 】Термометар во кам врвот мерки на креветчето или на собна температура за да бидете сигурни дека вашите бебиња се удобно во лето или зима.4 GHZ Безжична 】Бебето Камера Долги бебе следи будното око на вашето дете од било каде во вашиот дом (па дури и може да работи кратко растојание надвор).Сигурен 2. Ноќта бебе монитор батеријата е дизајниран да се управува целиот ден.Расадник камера радио копче работи lullaby музика.Изградена во бебе монитор ноќ систем ќе ја активирате кога оптика смисла на слаба светлина.4 GHZ безжична фреквенција е посигурен од камери, кои работат со домашна Wi Fi. 【Будење Settings】Бебето Камера им се Овозможи на владата и на дигитален екран ќе спиење додека не звучни сигнали откриен.4 GHZ безжична фреквенција е посигурен од камери, кои работат со домашна Wi Fi.

Item Type:
Baby Monitor
Material:
ABS
Plug Voltage:
100-240V
Power Supply:
Receiver:
Built-in 3.7V lithium battery 750mA
Camera:
DC 5V
Image Sensor:
CMOS
Resolution:
1920x960
Working Temperature:
-10 to 50℃
Applicable Environment:
Indoor
Minimum Illum :