Гроздобер 1972 Мајами Делфини Супер Боул Елисејските Тим Потпиша Фудбалски JSA ГРБ - Autographed Топки
  • Ново

Гроздобер 1972 Мајами Делфини Супер Боул Елисејските Тим Потпиша Фудбалски JSA ГРБ - Autographed Топки

DEN 2013.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Топки.Гроздобер 1972 Мајами Делфини Супер Боул Елисејските Тим Потпиша Фудбалски JSA ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Мајами Делфини сувенири.