YWXKA Електрични Помине Вежба Нокти, со 4 Парчиња Променливи Вежби и Песок Бендови за Exfoliating Мелење Полирање на доградба на Акрилни Нокти Отстранување Алатки
  • Ново

YWXKA Електрични Помине Вежба Нокти, со 4 Парчиња Променливи Вежби и Песок Бендови за Exfoliating Мелење Полирање

DEN 1056.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моторот работи непречено, високо-брзински молчи нема топлина, така што ноктите вежба квалитет стабилен, ефикасен топлина дисипација и долги работни часови, без топла појава, да се направи вашата работа лесен и удобен ноктите.