Parkell S021 Accufilm II Двострано Occlusal Означување Филм Пре-Сече Лента, 3-1/2 L x 7/8 W, Црвена (Пакување од 250)
  • Ново

Parkell S021 Accufilm II Двострано Occlusal Означување Филм Пре-Сече Лента, 3-1/2 L x 7/8 W, Црвена (Пакување

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер тенок за поголема прецизност.Нема да предизвика mandibular рефлекси кои би можеле да кос на залак.Постојано произведува остар, лесна-за-толкува марки.Без лажни ознаки.Тоа се протега, но не се скрши и нема snap-назад за да ги изобличува марки.