Јута Јаже 6mm Дебели 100-1000 Нозе - Чиста Природна Премиум Квалитет Јута Hessian Јаже, СМ Колекција Издавам Јаже Серија (1000 Метри)
  • Ново

Јута Јаже 6mm Дебели 100-1000 Нозе - Чиста Природна Премиум Квалитет Јута Hessian Јаже, СМ Колекција Издавам

DEN 1886.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Јута Јаже 100 - 1000 Метри (се Избере должина од мени) 6mm Дебели - 100% Чиста Природна Премиум Квалитет Јута Hessian Јаже.Висок Квалитет, направени од извртени 4 влакно природни силна влакна.На природно-обоените јута е идеален за DIY рустикален изглед занает проекти, рачно изработени растенијата закачалки, килими, и скалите.Може да се користи за градинарство, подови, качување, лулашки, рака шини, декоративни јаже работа, поддршка планови, и гребење мачка мислења.Кога ќе купите голем број на производи, тоа ќе биде испратен во едно парче. 100% Чисто Природни Премиум Квалитет Јута Hessian Јаже, СМ Колекција Издавам Јаже Серија се Избере должина од menu (мени) Висок Квалитет, направени од извртени 4 влакно природни силна влакна.Отпорни на атмосферски и сончевата светлина Е безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња Јута јаже може да се користи низ куќа или градина како општа намена јаже.Може да се користи за градинарство, подови, качување, лулашки, рака шини, декоративни јаже работа, поддршка планови, и гребење мачка мислења На природно-обоените јута е идеален за DIY рустикален изглед занает проекти, рачно изработени растенијата закачалки, килими, и скалите.Одлична за различни украс идеи, за рустикален стил свадби, совршен за украсување бонбони тегли, табела салфетки, подарок-за завиткување, играчки, итн.. & многу, многу повеќе Илјада и Една Користи ве Молиме Имајте во предвид : Должина и Дијаметар се приближната боја можат да бидат различни, поради тоа што е произведено целосно природен, без бои.Секоја серија на коноп влакна може да биде во различна боја на ѕвонење.Ве молиме погледнете го нашиот други продажбата на страници за различна големина и должина.