ACTINTOOL Кука и Јамка Поддршка Носителот Дијамант Пескарење Подлога, Electroplated Рака Пескарење Блок, Дијамант Рака Полирање Подлога (Ронки 60)
  • Ново

ACTINTOOL Кука и Јамка Поддршка Носителот Дијамант Пескарење Подлога, Electroplated Рака Пескарење Блок, Дијамант

DEN 1127.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Големи Куршум Форма Подлога】Подлога големина 120*55ММ, поголеми од нормалните 90*55 MM правоаголна подлога.На молив триаголен главата дизајн го прави полесно да полски тешко да се постигне агли.Висок квалитет electroplated дијамант повеќе duralble од нормално пескарење диск. 【Кука & Јамка Дизајн】На јадицата носителот одговара со јамка назад electroplated подлога. 【Пакет од 5 Компјутери】1 buc кука и јамка подлога носителот + 4 парчиња electroplated подлога. 【Простор за Заштеда на енергија】Само еден носителот потребни за повеќе влошки.Потребно е помал простор од целокупната сунѓерот назад пескарење блок. 【Широко се Користи】Сува или влажна употреба.Работи одлично за Гранит, Бетон, Мермер, Terrazzo, Травертин, вештачки камен, Плочки, Стакло, и natual камен полирање итн.Овој дијамант electroplated рака полирање подлога е поголем од нормално правоаголна рака подлога, куршум форма, го прави лесно да се постигне е тешко да полски агли.Тоа е широко се користи за бетон, стакло, плочка и камен површината.Циклусот подлога може да се одземе од кука носителот, тоа е простор за заштеда на енергија и лесен за употреба.