Dell Latitude D430 Core 2 Duo Лаптоп со XP
  • Ново

Dell Latitude D430 Core 2 Duo Лаптоп со XP

DEN 2250.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Core Duo 1.2 GHz Процесор. 1024 MB RAM МЕМОРИЈА. 60 GB Хард диск.Microsoft Windows XP Pro.Intel Core Duo 1.2 GHz, 1 GB DDR2 RAM меморија 120 GB Хард Диск 12.1-инчен WXGA (1280 од 800) на Windows 7 оперативен СИСТЕМ има добра батерија има ситни scuffs и гребнатини од употреба Не Цд диск се вклучени ***NB : 1. Не AC полнач/адаптер вклучен. 2. Овој лаптоп има нема CD диск.