Ikonart Обичај Матрицата Комплет - Silkscreen Печатење Стартер Кит w/ Изложеност Стојат, Матрицата Филм, Печатач Филм, Squeegee
  • Ново

Ikonart Обичај Матрицата Комплет - Silkscreen Печатење Стартер Кит w/ Изложеност Стојат, Матрицата Филм, Печатач

DEN 4776.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СИТЕ-ВО-ЕДНО ДОПОЛНИТЕЛЕН КОМПЛЕТ : Прилагодено Матрицата Комплет содржи сè што треба да ги претворите вашите сопствени дизајни во обновливи stencils во само три лесни чекори.ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ STENCILS : Комплет создава матрицата дизајн со свежи, чисти линии во сопствени, обновливи stencils кои можат да се користат во различни апликации.ОБНОВЛИВИ УВ LED Светло (120 Напон, 3 prong мозок); Матрицата Филм (10" x 12" 5-Лист Pack); инк-џет Печатач Филм (5 Листови); Ласерски Печатач Филм (5 Листови); Clipboard; Пластични Squeegee;Стојат Упатството за Поставување; и Упатството за Корисникот.