OMIDM Телефон Стојат 18in Selfie Прстен Светлина со Tripod Стојат 1 Телефон Носители,Dimmable LED Убавина Шминка Live Stream Видео Мобилен Телефон Носителот Розова Прстен Светлина
  • Ново

OMIDM Телефон Стојат 18in Selfie Прстен Светлина со Tripod Стојат 1 Телефон Носители,Dimmable LED Убавина Шминка

DEN 998.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој телефон застане е направен од алуминиум,на висина може да се прилагоди по волја,360°на ротација, повеќе бесплатно снимање агол,.Дршката дизајн е полесно да се носат.Тоа може да се случи со вас за во живо, и тоа може да се користи кога е брзо ширевте,Повик фанови колку што сакате.Може да се извртени и наведнат да се постигне хоризонтална или вертикална или други насоки,мулти-прилагодливи агол ротирачки топката главата.Употреба : Selfie,гледајте филм,во живо,снимање, студио,на отворено.Светот е толку голема за да ги разгледаме, на отворено ефект е подобро,Драги : Мојата телевизија емитува телефон застане не вклучуваат мобилните телефони.Име на производ : во Живо Мобилен Телефон Holder Product материјал : alloy Fixing метод : подот type Uses : снимање,студио,Фотографии, во живо,Шминка,убавина,selfie,гледајте филм,outdoor Dear : Нашите производи не вклучуваат мобилните телефони и camerasprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да купите.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 0-3cm.Ве молиме understand2. Предмети освен производите не се вклучени во производот photo3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца.