Мелничката Малку 5pcs 8X42mm CNC Рутер Сечење Малку Сечење на Работ Двојно Flute Директно Слот
  • Ново

Мелничката Малку 5pcs 8X42mm CNC Рутер Сечење Малку Сечење на Работ Двојно Flute Директно Слот

DEN 3393.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Само персонал со специјализирани вештини за да ги користите.Ве молиме да носат шлем, очила и други безбедност опрема кога се користи 1. Тешко алуминиумски материјал, остар и носат-отпор без burrs. 2. Мазна површина на огледало мелење, поголема прецизност од се справи со дијаметар. 3. Голем капацитет чип отстранување ритам е мазна. 4. Долго алатка живот, високо заврши, тивко, без чад, без светлина. 5. Широко применливи материјали : главно се применливи за цврсто дрво, дрвени предмети, гранули одбор, густина одбор и други материјали.