Л. Х тежина dottie DWP502 се Повлече Линија Мерењето на Лента, 3/4-Инчен Дијаметар од 500-Метри Должина
  • Ново

Л. Х тежина dottie DWP502 се Повлече Линија Мерењето на Лента, 3/4-Инчен Дијаметар од 500-Метри Должина

DEN 3270.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од абразија отпорни полиестер.Секвенцијално означени.Пред-lubed лента.Абразија отпорни. 2500-фунти затегнувачка цврстина.На Л. Х тежина dottie DWP502 се Повлече Линија Мерење Лента има 3/4-инчен дијаметар, 500 метри должина и 2500-фунти затегнувачка цврстина.Направени од абразија отпорни полиестер.Секвенцијално означени.Пред-lubed.