Manfrotto MVG460FFR - Pro Комплет, Преносни 3-Axis Професионални Gimbal Стабилизатор, за Рефлекс Камери, Идеален за Динамичен Снимањето, Држи до 10.1 lbs, Совршен за Фотографи, Vloggers и Бл?
  • Ново

Manfrotto MVG460FFR - Pro Комплет, Преносни 3-Axis Професионални Gimbal Стабилизатор, за Рефлекс Камери, Идеален

DEN 17999.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛЕСНО СНИМАЊЕ КОНТРОЛА : на LCD екран на допир, или од Стан.Далечинска контрола, исто така, вклучени оперативен до 15 милиони.НЕЗАВИСНА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : 3-axis gimbal.Секоја оска е опремен со брава.БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА БЕЗ ИЗРАМНУВАЊЕ : компатибилен со Manfrotto и ARCA Швајцарски Тип стандарди.РАЗЛИЧНИ РЕЖИМИ : Tik Tok Портрет, Selfie режим, Основање на владата, на Време застаруваат.СЛЕДЕТЕ ФОКУС И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ВКЛУЧЕНИ : токму контрола на вашиот gimbal и фокусот напор за снимање.