ASICS Дете Гел - Возбуди 7 PS Runnnig Чевли
  • Ново

ASICS Дете Гел - Возбуди 7 PS Runnnig Чевли

DEN 958.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Екстра лесни, целосно инженерните мрежа горниот.Украсен пред се со прилагодливи кука и јамка околу рака на глуждот за безбедна одговара.Поместена јака и јазикот за дополнителна удобност.Mesh ткаенини обвивка.Ampli Foam midsole е конструиран за одржување на трајност на помек густина, обезбедување на подобра флексибилност и удобност.