BDRPZX Телефон Стојат Мобилен Телефон 3D Екран Видео Зголемувачот со Bluetooth Звучник Виткање Криви Зголемена Hd Филм 30cm
  • Ново

BDRPZX Телефон Стојат Мобилен Телефон 3D Екран Видео Зголемувачот со Bluetooth Звучник Виткање Криви Зголемена

DEN 369.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : ABS, Големина : 30cm.Bluetooth Слушалката Екран Зголемувачот .Компатибилен со сите паметни телефони.Виткање дизајн за бизнис патување.Ова можете да го користите телефонот проектор насекаде.Добар Подарок за децата, да им помогне да ги заштитат своите очи од блиску гледање на далечина.Најдобар Подарок за стариот, им помогне да го видите на екранот повеќе јасно.Тоа е одличен подарок за било кој празник и секој.ПОГОДНОСТ:Лесни, преносливи додатоци.Ултра-тенок, кога здипли, тоа може да се носи околу себе, лесно да се носат, па дури и во вашиот џеб.Погоден за надворешно, кампување, туризам, одмор, итн.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте со нас.Компатибилен брендови : General Charger : None Use : Desktop Material : ABSMagnetic : None Bluetooth : Yes Speaker : Yes Products вклучуваат : Засилувач *1.