AIYIMA 2 Каналот TPA3251 Дигитален Аудио Засилувач & 175W +175W HiFi Мини Моќност Засилувач и 10M 32.8 метри Кабел Звучник HiFi Аудио Линија Кабел Чист Бакар Пакет
  • Ново

AIYIMA 2 Каналот TPA3251 Дигитален Аудио Засилувач & 175W +175W HiFi Мини Моќност Засилувач и 10M 32.8 метри

DEN 2063.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За Aiyama A04 Hi-FI Amp : ❶ Моќ вашата пасивни звучници до моќност 175 W секој канал,ова A04 производ ASIN со DC 32 V 5 A адаптер. ❷ Напредни circuitry дизајн со mcu интелигентни мониторинг и коло protection❸ Алуминиумска шасија и сите метални тешки дизајн. ❹ На NE5532 op amp може да се надогради до двојна op amp како OPA2604❺ на Високо квалитетни компоненти и plug-in кондензатори за најдобри фреквенција одговор, ELNA аудио спојка, ❻ Користејќи TI hi-fi дигитална моќ amp IC (TPA3251,) ќе го добиете најдобриот квалитет на јасен звук од вашиот јазик.AIYIMA 10 M 32.8 метри Кабел Звучник Hi Fi Аудио Линија Кабел Чист Бакар Аудио Стерео Звучник Wire Кабел за A04 Моќност Засилувач. ❼ Уживајте во вашата музика со високо квалитетен звук со AIYAMA,Било техничка поддршка и проблем,pls ме прашуваат : www./hz/help/контакт/A3 BG62 S1 F23 IH5#.За нашите AIYIMA Нашиот концепт за дизајн е да ги задоволи повеќе аудио ентузијасти' извршување на квалитетот на звукот.Користењето на аудио електронски производи треба да се користи во строга согласност со правилната врска и појавување, па како да се постигне максимална употреба ефект на производот.Ние нудиме Брендот техничка поддршка и услугите,на секој проблем ,pls прашај ме!ви благодарам многу интересн овозможи да уживате HIFI музика!Ви благодариме за вашиот избор!.