TWDYC Дигитална Звучна Картичка OTG Звук Миксер Одбор Безжична Конекција Вграден DSP Аудио Звук Процесор за Live Streaming Снимање
  • Ново

TWDYC Дигитална Звучна Картичка OTG Звук Миксер Одбор Безжична Конекција Вграден DSP Аудио Звук Процесор за

DEN 1164.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вграден-во со високи перформанси подвижна точка аритметика DSP аудио звук процесор, и интелигентни намалување на шумот микрофон засилувач и HIFI слушалки засилувач, доставување на high-definition квалитет на звукот.Нуди 12-тон auto-tune функција, можете автоматски да ги поправи вашиот теренот, и така да ви помогне да се произведе повеќе пријатен звук.Таа поддржува безжична конекција преку BT, која има стабилен пренос и ниска латентност, поддржува придружува од телефон и компјутер.Овозможува во реално време слушалки мониторинг, ви овозможува да го контролирате секој детал од вашиот звук, помага да се постигне голема претстава.Опремени со 4 звучни ефекти и 8 начини на кои може да им помогне на расположи вашите живо стриминг атмосфера, што го прави повеќе смешни и интересни.Материјал : ABSPower Снабдување 5 V/2 A 10 WBattery Капацитет : 3000m Ah USB Аудио приклучок : USB1.1 стандард 16bit/48 KHz ADC/DAC Тип-C interface Size : 7.8 * 16.3 * 2cm / 3.07 * 6.41 * 0.78 in Features : Вграден-во со високи перформанси подвижна точка аритметика DSP аудио звук процесор, и интелигентни намалување на шумот микрофон засилувач и HIFI слушалки засилувач, доставување на high-definition квалитет на звукот.Нуди 12-тон auto-tune функција, можете автоматски да ги поправи вашиот теренот, и така да ви помогне да се произведе повеќе пријатен звук.Таа поддржува безжична конекција преку BT, која има стабилен пренос и ниска латентност, поддржува придружува од телефон и компјутер.Овозможува во реално време слушалки мониторинг, ви овозможува да го контролирате секој детал од вашиот звук, помага да се постигне голема претстава.Опремени со 4 звучни ефекти и 8 начини на кои може да им помогне на расположи вашите живо стриминг атмосфера, што го прави повеќе смешни и интересни.Во неа се вградени 48 V фантом напојување и голем капацитет литиум батерија која може да трае најмногу до 15 часа, задоволувајќи во живо стриминг потреби.Компатибилен со win 7+ систем, и мејнстрим мобилни телефонски системи.Пакување Листа : 1 * OTG Звук Card1 * Микрофон Cable2 * 3.5 mm Аудио Cable1 * OTG Cable1 * USB Cable1 * Тип-C Cablenote : Поради разликата во светлината на екранот, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.