Swix Мажите 16261 Triac NTS 1/2-zip Изолација на База Слој Долг Ракав Атлетик Кошула
  • Ново

Swix Мажите 16261 Triac NTS 1/2-zip Изолација на База Слој Долг Ракав Атлетик Кошула

DEN 2398.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% други.Направени во САД или Увезуваат.НЕКСТ-ДА-КОЖА ОБЛЕКА : Овој уникатен нови исклучително влага-превоз на врвот комбинира база слој и изолација својства; тоа е т.н. 1.5 слој, идеален за крајниот раб сезона издржливост обука.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : атлетски кошула е изградена со висока густина 2-лице премиум двојно поврзана; тоа карактеристики wicking бранеа внатре за екстремни влага транспорт.ВИСОКА-ПЕРФОРМАНСИ КОШУЛА : кошула дава светлина на ветер отпор и термичка изолација; тоа е наменето за разни активности, intensities или временски услови, во зависност од индивидуалните преференции.ТЕСНИ ОДГОВАРА : На спортски кошула за мажи е на тенок тесни одговара, кој е дизајниран да се вклопуваат во близина на телото, тоа се вклопува тесно околу грбот.ЛЕСНО ДА се КОМБИНИРААТ : Користете го ова без ништо друго под, како што тоа ќе го подигнете на влага и пот далеку од вашиот површина на кожата и оставете ги вашите кожа сува; носат лесни вест или јакна за дополнителна заштита.