Controx-Neuhaeuser 243647 Страна Мелење Секачи High Speed Челик-Co, Член Број 24801520550001, Заб Во Форма На Прав, 6 Дијаметар, 0.219 Ширина, 1.25 Создаден
  • Ново

Controx-Neuhaeuser 243647 Страна Мелење Секачи High Speed Челик-Co, Член Број 24801520550001, Заб Во Форма На

DEN 13710.24

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прави заби придонесуваат за највисок прецизност, дури и во длабоки намалувања во алатка за челик, како и леано железо со висока прецизност и добра завршна површина.Многу остри axial и circumferential сечење на рабови се направи погодна за обработка на материјали со затегнувачка цврстина до 1200 N/mm2.Со стандардни keyway.Директно Заб Форма.На Controx-Neuhaeuser 243647 Страна Мелење Секачи High Speed Челик-Co, Член/EDP Број 24801520550001, има директно заб форма, 6" Дијаметар, 0.219" Ширина, и 1.25" Создаден.Прави заби придонесуваат за највисок прецизност, дури и во длабоки намалувања во алатка за челик, како и леано железо со висока прецизност и добра завршна површина.Многу остри axial и circumferential сечење на рабови се направи погодна за обработка на материјали со затегнувачка цврстина до 1200 N/mm2.Со стандардни keyway.