16 FT Алуминиум Одделение Род - 8ths, 5 Делови Телескопски Стап со Меур Ниво и за Носење (5 Метри)
  • Ново

16 FT Алуминиум Одделение Род - 8ths, 5 Делови Телескопски Стап со Меур Ниво и за Носење (5 Метри)

DEN 585.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покрај тоа, одделение род е опремен со меур ниво за да се подобри точноста на израмнување функција.37"/1m Максимална Продолжен Висина : 16ft/5m Род Делови : 5 прилагодливи телескопски делови Двојна Graduations : во нозете/инчи/eighths и во метрички дипломирањето Карактеристики : Dual graduations : прачка нуди graduations на двете страни -на една страна со ознаки во нозете/инчи/eighths и на другата страна со ознаки во метрички дипломирањето.Вклучувајќи носи торба : Вашиот алуминиум Одделение Род доаѓа со носи торба за лесно складирање, што го прави многу полесно да се носат на различни работни места.Лесен и издржливи : алуминиум одделение род е направен од алуминиум, и е направен од елоксирани алуминиумски, кои се отпорни на корозија и водоотпорен и може да се користи за долго време.Совети : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши за тебе, не грижи се.Правоаголна форма : Својата правоаголна форма не само што не е погодно за алчни, но исто така го спречува скала од тркалање и да прави набљудување полесно. 5 телескопски делови : Ова одделение алуминиум род има пет телескопски делови, кој може да се продолжи до максимална висина од 16 метри.И ако сакате да трговија на големо, исто така можете да контактирате со нас, ние, исто така, поддршка на големо продажба.Telescoping род е опремен со вбризгување-украсениот пресек зглобовите за лесно плови и ефикасна употреба.Црна и црвена graduations на род овозможи максимална видливост.Лесно може да се прочитаат : црна и црвена graduations на род се обезбеди максимална видливост.Специјални мерење на обем на задната страна му овозможува на корисникот за да го прочитате висина на линија на погледот и реализира вкупна висина читање.Лесен и издржливи : се направени од издржлив лесен алуминиум.Dual graduations : алуминиум одделение род обезбедува graduations на двете страни-со нозете/инчен/осмиот означува, од една страна и метрички дипломирањето марки на другата страна.