Видео Кабел D503 HI-End НИ AC Кабел 3pins НИ Приклучок за Кабелот за Напојување Audiophile Моќ Кабел CD Цевка amplifer Слушалки Лесен за Инсталација и Лесен за користење (Должина : 2m)
  • Ново

Видео Кабел D503 HI-End НИ AC Кабел 3pins НИ Приклучок за Кабелот за Напојување Audiophile Моќ Кабел CD Цевка

DEN 4632.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата.Тоа е совршен натпревар за моќ филтер, плочата, засилувач, CD плеер, DAC и било Hi-Fi компоненти.Кабел со дијаметар : 17mm.Кабел материјал : Супер Чист Бакар Мулти Диригент Моќ Кабел.Приклучете : НИ стандарден приклучок.Додаток B : IEC конектор.