WIDIA 12625705000 ROTAFLEX Високи Перформанси Здодевни Алатка Носителот, C-Стил месо тело, 21.8 mm Алатка Должина, 50мм-67mm Понесе Опсег, 90° Сечење Агол
  • Ново

WIDIA 12625705000 ROTAFLEX Високи Перформанси Здодевни Алатка Носителот, C-Стил месо тело, 21.8 mm Алатка Должина,

DEN 5790.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно усогласувања и ниска почетна инвестиција.Roughing и прецизност завршувањето на шефовите на располагање.За roughing и парична казна завршувањето на операции над широк дијаметар опсег.Зголемување на машинската продуктивноста и помалку вибрации.Стандарден микро-прилагодлив касети за фино завршувањето операции.