Мултифункционален Бедрото Господар, Бедрото Тренингот Exerciser, S Облик Дизајн, Лесен и Пренослив, Согорувате Масти, Изградба на Мускулите, да ги Задржи во Облик - за Бу?
  • Ново

Мултифункционален Бедрото Господар, Бедрото Тренингот Exerciser, S Облик Дизајн, Лесен и Пренослив, Согорувате

DEN 261.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★[Високо-квалитетни Материјали, Засилен и Издржливи] : Дебели челични пролет, можат да го издржат повеќе тежина, солиден и издржливи.Се покрива со пот-абсорбента пена рачка, уживаат удобно и безбедно тренингот, солиден и издржливи. ★[Мултифункционален Дизајн] : Бедрото, Рака, Грбот и Задникот вежба се достапни со овој малку бедрото господар, лесен за употреба со различни движење за различни делови од телото, се формира совршено тело, почнувајќи од тука. ★[Компактен Дизајн, Лесен за Складирање] : S форма дизајн на Светло и преносни,лесен за употреба и лесен за складирање; На triangulation на механика прави ногата повеќе моќни и има ефект на остварување на длабоки мускулите. ★[Апликации] : Можете да го користите на вашиот почетен салата, вашата канцеларија, и на било кое место што сакате да бидете, Храбар извори има голема еластичност и силен притисок за да се постигне ефект на слабеење, Пилула форма вградени интерфејс е посилна. ★[100% Задоволство Гаранција] : Ние, исто така, обезбедува со 100% ризик бесплатно гаранција за квалитет, така што ќе може да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас!.Ова е theperfect начин за конечно да стигнат до вашиот сон фигура, без да се оди intoovercrowded спортски сали, Можете лесно може да се обучуваат дома или каде и да сакате.Функција : ★Удобно пена, пот-абсорбента, пропадна отпор, се безбедни за употреба,Компактен и лесен, лесно за чување и носат со.★Издржливи дебели пролет може да издржи повеќе тежина, погоден fordifferent вежба потреби.★Секој може да вежба со нашите бедрото господар, дури и во канцеларија andwatching ТВ, Бедро, Нога, Рака, Назад и buttock тренингот поддршка.Спецификација : име на Производ : Мултифункционален нога убавина device Material : PVCnew материјал, пена, задебелена челик spring Weight : 320g Size : 29*12.5 cm/11.41*4.92 inch Color : purpleand blue Suitable за : канцеларија, дома намалување shaping Packing Листа : 1*Multifunctionalleg убавина device NOTE : Поради lightand екран разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од thepictures.Ве молиме allow0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.Поради todifferences помеѓу различни монитори, сликата може да не се одрази на actualcolors на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Product name:
Multifunctional leg beauty device
Material:
PVCnew material, foam, thickened steel spring
Weight:
320g
Size:
29*12.5cm/11.41*4.92inch
Color:
purpleand blue
Suitable for:
office, home reduction shaping
Packing List:
1*Multifunctionalleg beauty device :
Due to the lightand screen difference, the item's color may be slightly different from thepictures. :
Please allow0.5-2cm differences due to manual measurement. :
Due todifferences between different monitors, the picture may not reflect the actualcolors of the item. Please understand, thank you. :