Паркер 270AB-6-6-pk20 Воздушна Кочница Г. O. T. Компресија Стил Фитинг, Цевка за да се Женски Цевка, Месинг, Компресија на 90 Степен Лактите, 3/8 (Пакување од 20)
  • Ново

Паркер 270AB-6-6-pk20 Воздушна Кочница Г. O. T. Компресија Стил Фитинг, Цевка за да се Женски Цевка, Месинг,

DEN 6262.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Г. O. T. Компресија стил фасонски делови за поправка на камионот и на приколката воздушна кочница линии.За употреба во воздухот сопирачки системи на полу-камиони, приколки, автобуси, мобилна опрема и фарма спроведува.Ги исполнува г.О.Т.Fmvss571.106 перформанси.Ги исполнува функционални барања на sae J246. Сите месинг воздушна кочница монтирање.Паркер воздушна кочница AB фитинзи се економски компресија стил фитинзи за бакар воздушна кочница линии.Ab фитинзи ги исполнуваат функционални барања на SAE J246 и барања за изведба на Г. К. Т. FMVSS571.106. Произведени од страна Паркер, направен во сад.