Alitenice Elle се Зголеми Рамнотежа средството за смекнување на косата, Акни Суштината 50мл
  • Ново

Alitenice Elle се Зголеми Рамнотежа средството за смекнување на косата, Акни Суштината 50мл

DEN 2640.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мрсна Кожата е предизвикана од масти лачење темпераментен кој го блокира порите и да предизвика comedo.Рамнотежа средството за смекнување на косата, Акни Суштината вклучува посебни био баланс кој може да го апсорбира непотребни масти загадувачи и unclog порите, и враќање на оригиналните виталноста на кожата.Нема иритација на кожата апсолутно, и е најдобриот избор за чувствителни и слаби масло кожата и привремено стегање comedo кожата. 50мл.Насока за употреба : Едно време за секое утро и вечер секој ден, и масажа лесно на comedo кожата да се апсорбира целосно.