1/2 месо тело 3 Флејта Сечење Директно Рутер Малку TCT Секачи Машини CNC Средување на Слот Битови Мелење Машина за Дрво од LIANG XINGS (Сечење на Работ Должина : 12.7x12x40)
  • Ново

1/2 месо тело 3 Флејта Сечење Директно Рутер Малку TCT Секачи Машини CNC Средување на Слот Битови Мелење Машина

DEN 3441.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Крајот Мелница.Дијаметар : 12.7 мм.Материјал : Волфрам Кобалт Легиран.модел : 3 флејта.Тип : Крајот Mill Diameter : 12.7 mm Material : Волфрам Кобалт Alloymodel : 3 flutes After-продажба на услуги, ние ви обезбеди со 24-часовна услуга по продажбата.Кога ќе добиеме вашите податоци, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро да ги реши вашите сомнежи.Ви благодариме за читање!.