Тешки Куче Гајба Силна Метал Милениче Кинолошки Playpen со Две Спречи Бегство Заклучување, Големи Кучиња Кафез со Lockable Тркала Отстранлив Лента
  • Ново

Тешки Куче Гајба Силна Метал Милениче Кинолошки Playpen со Две Спречи Бегство Заклучување, Големи Кучиња Кафез

DEN 21390.24

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Исклучително Силна Кинолошки — Тешки челична рамка, силни и издржливи.Ова е сериозно солидна куче кинолошки и дури е и одлична за силни, моќни и агресивни кучиња. ★ Супериорен Мобилност — Четири тркала casters ќе ви овозможи лесно да се движат на кинолошки околу вашиот дом, или да ги отстраните за дополнителна стабилност. ★ Безбедно Заклучување со Двојна Брави — Две здрав слајд брави се наоѓа надвор од дофат на вашите мали кучешки е шепи, па тој не може да ги споделите со себе надвор од кинолошки,трајни и стилски чекан-тон заврши изгледа одлично и помага да се противи рѓа, scuffs и гребнатини. ★ Conveniecnt Метална Врата Гајба — вратата е лесно да се отвори, во близина.На рендан кат со слајд-out фати фах фаќа храна, вода и отпад да помогне да се направи расчистување брзо и лесно. ★ Достапни во Две Големини — Ние силно препорачуваме проценка на димензиите на гајба и вашето куче од врвот на носот на врвот на нивната опашка.Забелешка : Ако сте примиле кафез и да се најде објектот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас.Што го Сакате карактеристики во Тешка Должност, Избега-Доказ Куче Гајба.Ако се соочуваат со куче што може да се пробие на евтини жица кафез, ти на крајот ќе треба да се разгледа користење на тешки-должност гајба,дизајниран специјално за овие видови на предизвици кученца.Тука се голем број на карактеристики и карактеристики кои ги покажува зошто вие треба да ги собереш На тешки куче кафез.Функција : - Dual-врата дизајн обезбедува вашето куче со лесен начин за пристап во и надвор. Третирани со ' рѓа и корозија-отпорни материјал, обезбедувајќи дека тој е изграден за да трае. - Опремен со четири casters за лесно движење.Две од нив се lockable која зголемување на стабилноста.Големина : 110x72x80cm; 125x76x84cm Материјали : Челик Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Playpen(ништо друго не е вклучена) Забелешка : ★ Големина Опис : Производ големина е сличен, постојат 1-3cm грешка, предмет на вистинската големина. ★ Фото Наслов : Производот е во вид на снимањето, бидејќи поради светлина, агол, различни екранот и други причини за бои, ве молиме да се разбере! ★ ЉУБЕЗНО ЗАБЕЛЕШКА : за време на Испорака : 10-15 работни дена.