На САМИТОТ КОЛЕКЦИЈА Молец Pendant - Колекционерски Medallion Ѓердан Додаток Накит
  • Ново

На САМИТОТ КОЛЕКЦИЈА Молец Pendant - Колекционерски Medallion Ѓердан Додаток Накит

DEN 369.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мерки : W : 2.043" X L : 2.424".Изработени од Олово Слободни Pewter.На YTC Самитот Оригинален Дизајн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ова одлично направена art nouveau стил молец pendant дизајн го прави голем уникатен подарок или прилог на вашата колекција.