WDGNY 8PCS Жолта Кинески Стил Тркалезна Форма Една Дупка Керамички Вратата Knob -Гроздобер Страна се Насликани се Повлече - Бебе Дете детски Мебел Фиока се Справува со Дек
  • Ново

WDGNY 8PCS Жолта Кинески Стил Тркалезна Форма Една Дупка Керамички Вратата Knob -Гроздобер Страна се Насликани

DEN 300.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Керамика + метал.Вкупна должина : appr.3cm/1.18", Вкупна ширина : appr.3.8 см/1.50".Еден knob тежина : 35g.Пакет Содржина : 8 X вратата knob,завртки се предвидени за инсталација.Се користи за кујна,кабинети, фиоки, градите, отпадоци,шкафови, спална соба & бања мебел врати.Керамички и сребро сите се покаже модата и благородништвото.Нов начин да liven до досадна кујна, се донесе нов живот за стар мебел.Карактеристики : Материјал : високо-квалитетни керамички Една дупка knob, завртки се предвидени за инсталација.Димензии : должина : appr.3cm/1.18", Вкупна ширина : appr.3.8 см/1.50".Еден knob тежина : 35g Screw должина : околу 2,5 cm / 0.98" Издржливи,корисни,beutiful,лесно да се инсталира.Нерешено повлече рачки може да се користи за долго време и тоа е многу удобен за вас да се одржи .Се користи за кујната кабинет,фиока,градите,отпадоци,салон,ковчегот, спална соба & бања мебел врати etc These повлекува се совршена замена на копчиња кои ќе се обезбеди завршувањето на допир да вашиот decorating Notice : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.