WSJMJ PS4 Двојна Контролер Станица за Полнење, PS4 Контролер Полнач, 2 USB Станица за Полнење Клупа, со LED Индикатор Контролер
  • Ново

WSJMJ PS4 Двојна Контролер Станица за Полнење, PS4 Контролер Полнач, 2 USB Станица за Полнење Клупа, со LED

DEN 335.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤[УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] Овој PS4 контролер полначот се компатибилни со PS4 ТЕНОК/PRO контролер. ❤[PS4 Двојна Полначот & Полнење Брзо]PS4 контролер полначот ви овозможува да ја полните два PS4 контролори истовремено без да се поврзете на PS4 систем.Оваа PS4 полнење на обвинителна клупа, дозволувајќи им наплаќаат два контролори истовремено.Зачувај вашето време и да добиете повеќе забава. ❤[Исто така Корисни Контролер Носителот]Повеќе од едноставен полнач, но исто така корисен за складирање на носителот, идеални за зачувување на вашиот простор за складирање на вашиот контролори кога вие не сте играње.Само оди да уживаат континуиран игра играње и додава искра на технологијата на вашето работно биро!. ❤[Премиум Квалитет и Насочат]Направен од високо-квалитетна ABS материјал, овој контролер полначот карактеристики упорност и цврстина. 4 анти-пропадна влошки на дното и хоризонтална дизајн чувајте го полначот во место и заштита на вашиот полнење клупа од менувањето и паѓа.Насочат дизајн изгледа мазна и кул. ❤[Контролер Стојат]Повеќе од едноставна PS4 полнач, но исто така корисни контролер држачот.Одличен начин за зачувување на вашите PS4 контролер кога не е во употреба.Пакетот вклучува 1 x PS4 Контролер за Полнење на обвинителна Клупа, 1 x USB Кабел, 2 x отстранлив полни главата (не се вклучени PS4 Безжичен Контролер).Дали сте уморни од заборавајќи да го приклучиш во вашиот контролори и се обидува да се најде на USB кабел за полнење на нив?Ако имате PS4, што може да се знае колку често се прави нејзината моќ се гладни, и како проблематично е да се добие ги наплаќа.PS4 контролер полначот не само што ви овозможува да целосно да ја наполните 2 уреди брзо во исто време, но станува вашиот контролори на десктоп организиран tidily.Со овој мултифункционален станица за полнење, можете секогаш да бидете сигурни дека ќе имаат 2 контролори дека се подготвени да си одат.Производ материјал : ABSProduct R size : 158*30*188 MMUSB кабел должина : 80 CMIndicator : LED indicator Scope на примена : PS4 ТЕНОК/PROInstructions 1. Поврзете го полначот со адаптер или други напојување со помош на USB-кабел. 2. Стави игра контролер на полначот со правилна позиција.