5.7 V 1А AC DC Адаптер за Panasonic WESLV81K7P58 ES-НН Серија Arc5 Електрични Хлапак Влажни/Сува Напојување
  • Ново

5.7 V 1А AC DC Адаптер за Panasonic WESLV81K7P58 ES-НН Серија Arc5 Електрични Хлапак Влажни/Сува Напојување

DEN 646.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Излез : 5.7 V 1 A.Одговара за Panasonic WESLV81 K7 P58 ES-НН Серија Arc5 Електрични Хлапак Влажни/Сува Напојување.Состојба : нова и компатибилни.Забелешка : ве Молиме да се awared и двојно проверете со моделот и бојата пред да купите.Ако сте фан на дв дека не се сигурни, само нас контакт.Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе respone побрзо во 24hrs. 5.7 V 1А AC DC Адаптер за Panasonic WESLV81 K7 P58 ES-НН Серија Arc5 Електрични Хлапак Влажни/Сува Напојување.