Златен Метал Датотека Фах Биро Accessorie Списание Носителот Рачно Изработени Overlayabl Датотека Канцеларија Организатор Дели Хартија Складирање Хартија Послужавник (Бој
  • Ново

Златен Метал Датотека Фах Биро Accessorie Списание Носителот Рачно Изработени Overlayabl Датотека Канцеларија

DEN 1970.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.Одлична за одржување Писмо/А4 формат, списанија, весници, брошури, неподвижна, биро додатоци. 2.Здрав метална конструкција може да се заштити вашиот маса од гребнатини и го спречува лизгање. 3.Погоден за дом или канцеларија употреба. 4.Складирање Рек само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. 5.100% сосема нов и висок квалитет.Предмет Тип : Складирање Rack Material : Ковано Iron Size : 30x24.5x6.5cm/11.8x9.6x2.5in Color : Злато, Роуз Gold Quantity : 1 Pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Rack1 x Кутија.