Бостон Меѓународни IHR 3-Ply Ручек Хартиените Салфети, x 6.5 6.5-Инчи, Виолетова Пролет
  • Ново

Бостон Меѓународни IHR 3-Ply Ручек Хартиените Салфети, x 6.5 6.5-Инчи, Виолетова Пролет

DEN 156.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3-PLY ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : Пакет од 20 премиум квалитет хартиени салфетки.РУЧЕК, ВЕЧЕРА, ДЕСЕРТ : Салфетки мерка x 6.5 6.5-инчи (укината големина).ПРАЗНИЧНА МАСА DÉCOR : Виолетова пеперутки трепет меѓу пурпурна пролетта цвеќиња на бела позадина.МЕКИ, СИЛНИ : Здрав салфетки со мазни чувствуваат; печатени во Германија со не-токсични, вода растворливи материи.ЛЕСНО ДА се КООРДИНИРААТ : Комбинираат со цврсти плочи и координирање на IHR салфети од Бостон Меѓународната; се забавува во стил кога се слави Велигден, родендени, Ден на Мајката, булчински тушеви, официјални обеди и секојдневно јадење.Овие прекрасни цветни салфети се убави за Велигден, пролет слави, Ден на Мајката официјални обеди, родендени и секојдневниот табела. 20-Count хартиените салфети мерка x 6.5 6.5-инчи.Креирање динамички tablescapes и одлична место поставки со спарувањето ткаеше салфетки со плочи во координирање на цврсти материи.Плочи и салфети се нудат во повеќе големини, што ќе ви овозможи да се меша и натпревар, слој и се прилагодите.Идеален Дом Спектар нуди одржлива опција за совесни потрошувачите, за производство на 100% biodegradable салфетки користење најбезбедните ткива, мастила и печатење процеси.Бостон Меѓународниот е жена-сопственост, дизајн на динамична компанија која е лидер во почетниот оркестарот и подарок индустрија од 1986 година. Ние ве покануваме да го прослават дома со Бостон Меѓународни!Време е за меки бои, весели дезени и ново чувство на маса.Добредојде на нова година и вашите гости со Бостон Меѓународни x ihr.