ZYC 12PCS Шминка Четки Професионални Убавина Прав Фондацијата Сенки Сочинуваат Четки Поставите Синтетички Влакна Шминка Четки,Црна
  • Ново

ZYC 12PCS Шминка Четки Професионални Убавина Прав Фондацијата Сенки Сочинуваат Четки Поставите Синтетички Влакна

DEN 1327.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✓ Овие мулти-функционални четка поставите работи и за фондацијата, руменило, спојувањето, контура, засенчување, истакнување, сенката за очи, веѓа, concealer итн.Креирање задоволство за беспрекорен изглед. ✓Ова е една од НАЈДОБРИТЕ ФОНДАЦИЈАТА ШМИНКА ЧЕТКИ што некогаш ќе се купи.Тоа е толку мека, густа, свиленкаста и се однесува фондацијата толку добро.Овој Стан Врвот Кабуки Четка ќе ги надмине вашите очекувања.Вашиот фондацијата ќе изгледа беспрекорно и airbrushed.Ќе бидете во љубов со неа. ✓ Оваа основа четка е одлично за секојдневна шминка, Со оваа вистинска шминка уметник четка на вашите несовршености ќе исчезне и ќе биде оставен со airbrushed заврши.Од професионално да се аматерски ниво ќе бидат во можност да се направи сенката за очи, веѓите, усните, и тен совршено Суровост-Слободни. ✓ Четка е професионална основа четка дека секој може да си дозволи.Тоа доаѓа со висок квалитет синтетички влакна и да се справи.Користете го овој шминка четка како прав или stippling четка да се применуваат во прав, павлака и течни производи врз кожата без апсењето или апсорпција на лекот.Тоа не се впие до прекумерна количина на производот, како и други шминка четки. ✓ Патување каде што сакате со четка во собата и не се грижи за deforming четка форма или оштетување на влакната.Бренд Име : ZYCSize : 19*10.5*2.9 CMBrush Материјал : Синтетички Hair Used Со : Множества & Kits Quantity : 12 PCS/SETModel Број : P1204 Handle Материјал : Plastic Item Тип : Шминка Brush Face : Фондација / Прав / Минерална / Руменило / Highlig Shape : Купола / Рунда / Рамно / Аглеста / Beveled / Tapere Applied На : Лице / Образ / Усна / Очи / Lash / Eyelash / Eyelid Function : Контура / Кабуки / Меша / Highlighting Lip : Кармин / Усна Stick / Lipgloss / Усна Сјај / Lipliner Color : злато/роуз gold Eye : Сенки/ Сенката за Очи/ Засенчување / Eyeliner Package : злато торба/Сребрена кеса/Златна розова bag Free превозот : убавицата и ѕверот / убавина и beast Usage : Шминка Уметник/Студио/Салон/Убавина/Училиште/Home/Патување.